Dopisy

24.10.2011
Vyjádření pana Charváta, mluvčího MČ Praha 10 k našim otázkám:
Dobrý den,

Díky za Vaše dotazy i náměty.

Některé dotazy zodpovídám nyní:

- náklady za 15 let nelze dohledat
- rozhodla Rada MČ dne 19.10.2011 jakožto součást přípravných prací revitalizace Malešického parku, dá se říci že i celé Zastupitelstvo při schvalování projektu jehož součástí bylo též odstranění této zdi.
- cena demolice – 27 057,60 Kč
- náklady na renovaci nebyly kalkulovány

V těchto dnech se chci sejít s našimi úředníky a zjistit, jakým způsobem by se dala nová zeď do projektu začlenit. Máte nějakou představu, jak by měla být velká, jestli by měla být na stejném místě atd…?

Díky
Charvát

TZN.se zdí se příliš nepočítalo, náklady na opravy a renovace za posledních 15 let 0,- Kč odhad opravy nebyl, byla rovnou stržena… Co Vy na to ?
————————————————————-
20.10.2011
Vyjádření MČ Praha 10:
Dobrý den,
zeď byla bohužel v havarijním stavu, na několika místech hrozilo její zborcení a možnému zranění osob. Na její neutěšený stav nám chodily od občanů Malešic podněty. Její odstranění vedle toho navazuje na připravovanou rekonstrukcí celého malešického parku.

Pokud by byl z Vaší strany (či dalších občanů) zájem zeď v rámci rekonstrukce parku nějakým způsobem připomenout či částečně v jejím původním místě obnovit, je tu samozřejmě možnost k diskusi.

S pozdravem,
Jan Charvát

————————————————————-
Pan Charvát, mluvčí Prahy 10 na naše otázky (viz níže) odpověděl:
Diky za otazky, podnety a navrhy, dejte mi par dni, probehnu s tim urad a prednesu to na porade vedeni. Pak bych se s vami rad na to tema rad sesel. S pozdravem, Jan Charvat.
Už se na schůzku těšíme,budete-li mít posléze někdo zájem se přidat,uvítáme to.D